Jestem Agnieszka. Od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem. Najpierw była praca w rodzinnej firmie, następnie trafiłam do korporacji. Mimo że już po krótkim czasie wiedziałam, że z korporacją nie jest mi po drodze, stan ten trwał kilka lat. W międzyczasie zrealizowałam kilka świetnych projektów, poznałam fantastycznych ludzi i dojrzałam do powiedzenia: „Do widzenia!”.
Teraz rozwijam swoje zainteresowania związane z marketingiem. Od kilku lat dokształcam się w marketingu online, biorąc udział w szkoleniach, czytając branżowe pisma, książki i blogi, słuchając podcastów oraz oglądając webinary.
Pomagam małym firmom (głównie kobiecym) okiełznać social media szczególnie Facebook. Na początkowym etapie obserwuję, dużo notuję, przysłuchuję się i pytam. W trakcie rozmowy z właścicielką danego biznesu buduję w głowie wstępną strategię marketingową, wskazując obszary, w których mogę pomóc. Wsłuchuję się w to, co klient chciałby osiągnąć dzięki wspólnemu działania.
Moim głównym celem jest przekazanie jak największej ilości wiedzy osobom, z którymi współpracuje, aby w późniejszym okresie same mogły pracować nad  promocją swojego biznesu na Facebooku.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej – pisz śmiało! Chętnie odpowiem na Twoje pytania.